ـ شرکت پویش صنعت عروج ـ

park1.jpg

شرکت پویش صنعت عروج با به کارگیری کارشناسان برتر و دانش‌آموختگان بهترین دانشگاه‌های کشور و نخبگان در زمینه‌های مختلف، فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است. هدف این شرکت ارائه‌ی بهترین خدمات با به کارگیری آخرین فناوری‌های روز و متناسب با نیاز مشتریان است، به گونهای که ارائه‌ی هر خدمت سنگی محکم در بنای فناوری کشور ایران بوده و پله‌ای باشد تا این شرکت و سایر فعالان عرصه‌ی علم و فناوری با تکیه بر آن، گام‌های بعدی را آسان‌تر، سریع‌تر و استوارتر بپیمایند. فعالیت‌های شرکت پویش صنعت عروج در حوزه‌ی بازرگانی و خدمات فنی-مهندسی به شرح زیر دسته‌بندی می‌شود:

کاتالوگ پویش صنعتCatalog_web.jpg

ـ بازرگانی عروج ـ

با توجه به کاستی‌های شبکه‌ی توزیع و بازرگانی کشور در تأمین مواد اولیه، قطعات و تجهیزات بر اساس نیازهای جامعه‌ی علمی و نخبگان کشور، بر آن شدیم برای تأمین نیازهای تخصصی خود رأساً اقدام به واردات نماییم و با گسترش نیازهای تخصصی و قطعات و مواد خاص، دفتر واردات بازرگانی عروج توانست علاوه بر تأمین نیازهای داخلی شرکت، نیاز سایر شرکت‌ها را نیز تأمین نماید. دفتر واردات ما با تکیه بر دانش فنی، اطلاعات و ارتباطات قوی با معتبرترین تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان خارجی آمادگی دارد خدمات بازرگانی را در حداقل زمان و با مناسب‌ترین قیمت در زمینه‌های زیر ارائه نماید:

قطعات الکترونیک، نیمه‌هادی‌ها (قطعات دیسکریت، مدارهای مجتمع)

تجهیزات اندازه‌گیری و آزمایشگاهی در حوزه‌ی برق، الکترونیک و مخابرات

IC

dl

سوئیچ‌های نیمه‌هادی خاص (سریع، ولتاژ بسیار بالا، جریان بسیار بالا)

خازن و مقاومت با ویژگی‌های متمایز

scr

 

آهنرباهای دائمی قوی، بسیار قوی

 

 

علاوه بر این دفتر صادرات این شرکت در زمینه‌ی صادرات خدمات و کالاهای فنی و تخصصی شرکت‌های داخلی فعالیت درخور توجهی دارد. جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با واحد بازرگانی تماس بگیرید.

ـ خدمات مهندسی عروج: ـ

این بخش که هسته مرکزی شرکت را تشکیل داده و جزو فعال‌ترین بخش‌های شرکت است با استفاده از دانش و تجربه‌ی برجسته‌ترین نخبگان و دانشمندان آمادگی دارد بهترین خدمات مهندسی را در زمینه‌های جدید و نوآورانه، پیشرفته و فوق پیشرفته ارائه نماید. برخی از فعالیت‌ها و توانایی‌های شرکت جهت آشنایی در ادامه ذکر می‌شود:

ـ برق و الکترونیک:ـ

ـ مخابرات:ـ

ـ رایانه:ـ

ـ مکانیک:ـ

ـ تجهیزات صنعتی:ـ

ـ تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق:ـ

ـاطلاعات تماس:ـ

شرکت پویش صنعت عروج

تهران- خ کارگر شمالی- خ 16- پارک علم و فناوری دانشگاه تهران- واحد 124

کد پستی: 1439814448

تلفن: 88339314 – 021

info@pooyeshsanat.com